TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL 0536 305 4096

Sayfa
Menü
Haberler
buradasınız:   HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Nakliye sektöründe profesyonel güvenilir dürüst gelişen teknolojiye ayak uyduran belirlenmiş standarlardan asla taviz vermeyen yönetim,hizmet anlayışıyla bir marka olarak belirlediğimiz hedeflerimize sürekli daha iyi olmaktır.

hizmetler

Nakliyeciliğin alt yapısını oluşturan organizasyon bilgi akışı hızlı ve güvenliliği Tuzla nakliyatın esaslarındandır amacımız çalıştığımız sektörde bir numara olmaktır Tuzla nakliyat olarak her türlü taşımacılığa uygun araç filosuna sahiptir araçlar kendine aittir altından kalkamıyacağı hiçbir işe girmez işimizdeki yapabilirliğimiz sunduğumuz hizmet devam ettikçe sürekli çoğalarak devam eder müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi doğal afet gibi paroblem olabilecek büyük felaketler olmadığı sürece alınan iş müşterinin istediği gibi ve zamanında bitirilir kurumsallık ışığında devam etmiş müşteri odaklı gelişimi devamlı güvenli ortak çalışma ve eğitim nakliyat firmamızın prensiplerini belirlemektedir nakliye işlerinizde işinize kendi işi gibi bakar ve profesyonellikten ve kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmez. Titiz ve kaliteli hizmet sistemi avrupada profosenellik şekli çalışan elemanların kendilerine yetinmesi ile olacağından Tuzla nakliyat prensipleri gereği kalifiye herzaman sektöre yenilikçi bir yapı kazandırmaktadır.

BAZI HİZMETLERİMİZ

DEPOLAMA

ARAÇ VE ELEMAN KİRALAMA

AMBALAJLAMA

ASKILI TEKSTİL TAŞIMA

PİYANO TAŞIMA

BANKA TAŞIMA

FUAR VE STANT NAKLİYESİ

Sayfa
Menü
Haberler

logo-alt

Her türlü sor görüş ve önerileriniz için bizi arayabilrisiniz. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir. Fiyat teklifleri almak veya ücretsiz expertis işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat kampanyalarımızdan faydalanmak için size bir telefon kadar yakınız.
Kolay temiz sorunsuz bir taşınma isteyen müşterilerimizin ilk ve değişmez tercihi olmaktan guru duymaktayız. Asansörlü depolu marangozlu ekiplerimizle istanbul anadolu yakasından tüm semtlere hizmet sunuyoruz. Tuzlanin parlayan yılıdızı şirketimizle sizinleyiz.

TUZLA NAKLİYE BİZİM İŞİMİZDİR

Kalite bir haktır. Ödediğiniz paranın tam karşılığını almak için doğru adrestesiniz. Korsan ve yetki belgeleri olmayan firmalara dikkat ediniz. Aksi hale istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ekipman için bizi tercih edin. Eşyalarınız ne kadar kaliteli olursa olsun eğer taşıma yaptıracağınız firmanın hizmeti kaliteli değilse hiç bir anlam ifade etmez. Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşamak sizinde hakkınızdır. Tuzla Pendik Maltepe Kartal Sultanbeyli deki şubelerimizle yanınızdayız. Hemen arayın. 0536 305 4096

TUZLA NAKLİYAT

Dinçer Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Tel: 0216 426 08 27

Tel: 0216 482 93 23

Gsm: 0536 305 40 96

Gsm: 0532 590 16 03

Şubelerimiz: Maltepe Pendik Tuzla Kartal İzmir Ankara

Sayfa
Menü
Haberler

Powered by evden eve nakliyat | Copyright 2017 Tuzla evden eve nakliyat |